Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję.

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE.

Mamy wiedzę, doświadczenie i pasję.

JESTEŚMY TUTAJ DLA CIEBIE.

PROFESJONALNE MALOWANIE KONSTRUKCJI I INNYCH POWIERZCHNI

 

Malujemy każdy rodzaj podłoży

Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników oraz innych obiektów we wszystkich kategoriach korozyjności tj. C1, C2, C3, C4, C5-I oraz C5-M. Nasza firma posiada duże doświadczenie w zabezpieczaniu antykorozyjnym konstrukcji. Podczas wykonywania zabezpieczenia antykorozyjnego kluczową rolę stanowi właściwe przegotowanie podłoża. Odpowiedni stopień czystości osiągamy poprzez obróbkę-strumieniowo ścierną lub mycie wodą pod wysokim ciśnieniem (tzw. waterjetting).

Malowanie przemysłowe to nie tylko efekt wizualny, to przede wszystkim kompleksowa ochrona antykorozyjna podłoża! Zapewniamy Państwu profesjonalne usługi wysokościowo-malarskie. Oferujemy również konserwację wszelkich powierzchni stalowych, betonowych, drewnianych, ponadto malujemy r.rodzaju hale przemysłowe, płyty warstwowe, czy też inne obiekty wymagające konserwacji. Pracujemy za pomocą specjalnie dobranych agregatów hydrodynamicznych, w zależności od oceny miejsca pracy. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i wspólnie z Klientem ustalamy plan działania. Nasze realizacje opieramy na wysokich standardach jakościowych i technologicznych, dlatego pracujemy na farbach światowej klasy jak Jotun, Hexa czy Sigma oraz niezawodnym sprzęcie marki Graco, Falch czy Titan. Na każdą naszą usługę wystawiana jest stosowna gwarancja. Wszystkie certyfikaty z odbytych szkoleń, dyplomy i atesty są udostępniane na życzenie Klienta. Chcemy, aby mieli Państwo pewność, że wybierają dla siebie firmę, która prócz pełnego profesjonalizmu wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania Klienta, bo to jemu będzie służyć nasza praca przez kilkanaście kolejnych lat!

KONSERWACJA KONSTRUKCJI RÓŻNEGO RODZAJU M.IN:

STALOWE
BETONOWE
DREWNIANE
INNE
 

Etapy pracy – Malowanie Konstrukcji

USUWANIE RDZY

MECHANICZNE LUB ELEKTRYCZNE

CZYSZCZENIE

CIŚNIENIOWE LUB BEZWODNE

ODPYLANIE

MECHANICZNE LUB RĘCZNE

MALOWANIE

NATRYSKOWE LUB RĘCZNE


Co potrzebujemy by rozpocząć pracę u Państwa?

      Dostęp do prądu

Dostęp do wody

Warto wiedzieć :

 

Nawet najbardziej trwałe konstrukcje i podłoża ulegają zniszczeniu i degradacji. Jest to sprawa kwaśnych deszczów, promieniowania UV, mchu, rdzy - rzeczy, na które nie mamy większego wpływu. Decydując się na malowanie, mamy pewność, że podłoże zostanie początkowo dokładnie sprawdzone, naprawione a następnie zabezpieczone odpowiednio dobranym systemem farb przemysłowych. Zabieg ten będzie chronił naszą powierzchnię przez kilkanaście lat, dlatego należy zadbać o to z należytą starannością.

Koszt malowania zależny jest od wielu czynników

Napewno się Dogadamy!

Bezpłatna wycena? To możliwe - Zadzwoń 799 189 512

MALOWANIE KONSTRUKCJI

PIASKOWANIE PRZEMYSŁOWE

POSADZKI ŻYWICZNE

HYDROIZOLACJA DACHÓW

    Zadzwoń do nas pod tel. 799 189 512 lub

    Skontaktuj się z nami przez formularz


    Rekomendacje pokazują kim jesteśmy

    Sprawdź nas